Návštěvní kniha

Pokud se chcete vyjádřit k minulosti, přítomnosti, či budoucnosti KDK - napište zde svůj názor.

Jméno : * Email :
Text: *

Příspěvek 1-20   Příspěvek 21-40   Příspěvek 41-60   
Jméno: IC Kopřivnice  Datum: 23/08/2012 17:08:08
době. Jen je důležité se domluvit a přesně říct, co potřebujete vědět. My Vám velmi rádi informace poskytneme, případně zjistíme, ale musíme vědět, co Vás zajímá. Paní Moravcová, myslím, že Váš příspěvek nebyl fér. Každopádně v případě potřeby dalších informací, rádi Vás zase uvidíme. Za IC Kopřivnice zdraví L. Filip
Jméno: IC Kopřivnice  Datum: 23/08/2012 17:06:38
Dobrý den, paní Moravcová, ačkoli nesdílím Váš názor o tom, že v minulosti koncem srpna byl znám program všech akcí z oblasti kultury, nebudu Vám ho brát. To, že z důvodu změny provozovatele nelze říct informace o některých akcích kulturního domu během následujícího roku, neznamená, že žádné akce nebudou. Ale nemůžeme Vám dát informace o akcích, dokud nejsou smluvně ošetřeny. Na tom všem se samozřejmě pracuje. A ačkoli Vás to jistě jako občana nemusí zajímat, přesto, vzhledem k času, který byl novému provozovateli dán na přípravu, je přece logické, že nejdříve provozovatel zajistí prioritně nejbližší akce. Kino se hrálo hned od 1. 7. 1012 a lístky si od té doby můžete koupit v podstatě během celého dne 7 dní v týdnu v informačním centru. Už proběhly tři venkovní akce, v těchto dnech se hraje letní kino, na víkend se chystá pouťový program. Divadelní předplatné je známe od prvních dnů, kdy byl provoz svěřen příspěvkové organizaci a je možné si ho zajistit. Dokonce nový provozovatel vyšel vstříc stávajícím předplatitelům a umožnil jim zarezervovat místa, na která byli zvyklí. A to i přesto, že pan Naleraj nepředal žádné informace o předplatitelích, což samozřejmě způsobilo komplikace s duplicitními rezervacemi, které se musely komplikovaně řešit. A že Vám IC nebylo schopné v tuto chvíli říct, program tzv. Kruhu přátel hudby, což byla určitá hudební alternativa divadelního předplatného, zaměřena firmou Ludvík Moravia na vážnou hudbu a agenturou Fox přesměrovaná k jiným žánrům, neznamená, že provozovatel nechystá akce v tomto duchu. A co se týče zmiňované Metropolitní opery? Jelikož jsem byl přímo u toho, když jste v IC byla, není ani pravda, že Vám IC nebylo schopno podat informaci o Metropolitní opeře. Bohužel jste přesně nespecifikovala, jaké konkrétní informace Vás zajímají. A v podstatě hned jste se rozčilovala, že dřív to bylo lepší. Ano, k metropolitní opeře není nějaká speciální brožura, kde by byl přehled celé sezóny včetně obsazení, v tuto chvíli není, což Vám bylo sděleno. Ptali jsme se, jestli chcete znát termíny a názvy jednotlivých představení, ale to jste nechtěla. Také jsme Vám řekli, že informace o představeních jsou podrobněji na webu, což jste říkala, že se podíváte. A vzhledem k tomu, že jste byla schopna dát příspěvek na diskuzní fórum pana Naleraje, určitě tedy nemáte problém s přístupem na internet. A na Vámi zmiňovanou cenu předplatného jste se vůbec neptala, to bychom Vám samozřejmě řekli. Paní Moravcová, jen nám líto, že jsme Vám nesplnili Vaši představu – a jen se domnívám, že tou představou byl nějaký leták – který opravdu v tuto chvíli nemáme, ale všechny důležité informace k MET bychom Vám mohli poskytnout, a to i v papírové po
Jméno: Moravcová  Datum: 21/08/2012 11:02:43
V minulých sezonách jsme koncem srpna znali program všech akcí z oblasti kultury. Mohli jsme si zajistit předplatné a rozhodnout se o stávajících nabídkách.Informační centrum mi letos nebylo schopno podat informaci nejen o programu Kruhu přátel hudby, o Metropolitní opeře kromě jednoho plakátku nevědí také nic,o cenách předplatného jakbysmet. To je slibované zlepšení činnosti KD Kopřivnice? Děkujeme, že jsme si mohli za dřívějšího provozovatele kultury opravdu v pestré nabídce užívat. O budoucí sezoně zatím nevíme mnoho.
Jméno: Naleraj  Datum: 11/08/2012 22:42:04
Milá Vlasto, o jaký popis se jedná? Co konkrétně máte na mysli?
Jméno: Kateřina Juřenová  Datum: 11/08/2012 13:40:51
ahoj
Jméno: Vlasta  Datum: 11/08/2012 10:25:16
Prosím o krátký popis k uvedenému videu v oddílu Poděkování.
Děkuji.
Jméno: yxcyx  Datum: 10/08/2012 18:06:27
yxcyxc
Jméno: Mirek Naleraj  Datum: 2/08/2012 10:56:54
Pane Emile, znáte skutečnosti o určení podmínek, kvůli kterým "musela" Nora ukončit provoz? Pokud Vás zajímá pravda, napište, milerád Vám ji zde nastíním.
Jméno: Emil  Datum: 2/08/2012 09:52:29
Nejvetsi propadak koprivnicke kultury bylo urceni podminek pro klub Nora, ktery musel nasledne ukoncit svuj provoz... Jedno velke minus!
Jméno: Mirek Naleraj  Datum: 30/07/2012 21:32:04
Děkuji Vám, Jakube, za pochvalu, dobře se to čte... :). Důvody, proč si město chce kulturu dělat samo jsou jednak v osobní rovině a jednak některé úřednice a zastupitelky města získaly pocit, že si velkou část dotace AGENTURA FOX někam zašívá, a že město bude umět hospodařit lépe a zašitou částku využije ve prospěch občana. To je samozřejmě veliký nesmysl. Nová příspěvková organizace bude pro město nákladnější, to si troufnu tvrdit už nyní. A zda bude kultura na lepší úrovni než za nás, jak na zastupitelstvu tvrdil bratr Šula, na to si musíme teprve počkat.
Jméno: Jakub  Datum: 29/07/2012 12:04:35
Poslední roky kultura v Kopřivnici a hlavně v KDK šla dost nahoru z pohledu běžného občana. Tímto děkuji agentuře Fox za snahu, která byla vidět. Docela by mě zajimaly důvody, proč a komu to připadlo teď? Vždyť co víc si město může přát, než spokojenost občanů?
Jméno: Mirek Naleraj  Datum: 21/07/2012 23:25:36
Já teda tu diskusi zahájím. Pokud se nemýlím, tak už dnes je jisté, že rozpočet bude oproti naší nabídce překročen o několik set tisíc... Kolik je to přesně? Pokud to není všeobecně známo, tak jsme městu nabízeli 200.000,- do rekonstrukce hudebního sálu, aby tam mohla vznknout stálá scéna loutkového divadla. Dále jsme městu nabídli investici 1.000 000,- do CO krytu (dříve Helax club)a provozování klubu pro mladé, to vše za dotaci města 3.900 000/ půl roku- Pokud je mi známo, klub ani loutkové divadlo zatím nefungují
Příspěvek 1-20   Příspěvek 21-40   Příspěvek 41-60   
nahoru zpět